XFIXI Grunts stabilizācija 

Grunts stabilizācija ar injekciju metodi ir vispiemērotākais risinājums situācijās, kad nepieciešams palielināt grunts nestspējas īpašības. It īpaši gadījumos, kad būvniecības vai renovācijas procesa laikā atklājas nepietiekama grunts nestspēja, kā rezultātā tiek bojātas nesošās ēkas konstrukcijas, piemēram, pamati, sienas un grīdas, kas rada lielu risku būvniecības darbus veikt nekvalatatīvi vai neiespējami, kā arī var apdraudēt apkārtējos iedzīvotājus.

Atskatoties uz Latvijas būvniecības vēsturi, ir ļoti liels skaits ēku, kas tikušas būvētās vairākus simtus gadus atpakaļ pagātnē, un to laiku izmantotās ēku pamatu tehnoloģijas, kuru pamatā visas slodzes balstījās uz grunts nestspējas tā brīža situāciju. Ņemot vērā straujo apbūves intensitāti mūsdienās, it īpaši galvaspilsētās, daudzu jauno projektu realizēšanu apgrūtina fakts, ka grunts nestspēja ilgtermiņā ir mainījusies, un vairs nav piemērota un gatava jauno projektu attīstībai. Līdz ar to, var tikt novērotas ēku pamatu nosēšanās, plaisas sienās, pagrabu grīdas plaisāšanu, kas nopietni apdraud ēkas funkcionalitāti.

Tomēr ne mazāk kritiska situācija ir privātajā sektorā. Ir novēroti pat veseli ciemati, kuri būvēti uz šaubīgiem grunts gabaliem, kur augsne zem ēkas nav pietiekami izpētīta vai sagatavota nepieciešamajā līmenī. Tipiskākās pazīmes šāda tipa problēmai ir plaisas sienās,  grūtības brīvi virināt logus un durvis, kā arī aukstuma tiltiņi zem grīdām. 

Vai arī tu esi novērojis šādu problēmu savā ēkā? 
Mums ir risinājums! 


Jautā XFIXI Speciālistam

0
Jaunumi     /     Veikals     /    Galerija     /    Ēku siltināšana     /     Betona aizvietotājs     /    Kontakti    /     Veikala noteikumi                    
SIA Mateuss
Reģistrācijas nummurs: 40003913791
Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 1, Rīga, LV-1067
Bankas konts: Swedbank LV52HABA0551016515465
E-pasts: [email protected]  
Tālrunis: +371 29178333
                                                                                                                                                                                                                      Copyright © 2019 All rights reserved.

 . Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs Salidzini.lv logotips Cenu salīdzinājums interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti